Mobil Service
Pondelok - Piatok: 8:00 – 17:00 hod.
0918 630 307
skoda
skoda

Služby

Firma Dodo Cars poskytuje od roku 1996 služby spojené so servisovaním a opravou vozidiel. Naše priestory sa nachádzajú v Senci na Bratislavskej ceste, lemované dvomi cestami I. triedy.

Špecializujeme sa na všetky opravy osobných a úžitkových motorových vozidiel. V snahe zbaviť Vás každodenných starostí s vozidlom Vám ponúkame ich komplexné spracovanie.

Dodo Cars

Zobraziť Dodo Cars s.r.o. na väčšej mape

Dodo Cars s.r.o.

Bratislavská cesta 73
903 01 Senec

SEKRETARIÁT/FAX

02/4564 62 10

SERVIS

02/4592 56 45

PREDAJ NÁHRADNÝCH DIELOV

02/4562 62 09

MOBIL SERVICE

0918 630 307

Doživotná záruka mobility

Spoločnosť Škoda Auto Slovensko priniesla pre našich zákazníkov projekt "DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA MOBILITY"". Ide o službu pre našich zákazníkov, ktorí sa dostanú do núdze spojenej so zastavením ich vozidla, t.j. v prípade technickej poruchy s vozidlom Škoda.

Rozsah poskytovaných služieb v rámci DZM:

V rámci celoeurópskeho projektu DZM bude zákazníkovi v prípade technických problémov s vozidlom Škoda, po telefonickom kontakte opravára alebo zriadenej telefónnej centraly 24-hodín denne , poskytnutá nasledovná bezplatná služba:

 • Pomoc na mieste poruchy vozidla Škoda prostredníctvom vozidla Škoda Service Mobil alebo iného servisného vozidla
 • V prípade, že vozidlo sa na mieste poruchy nespojazdní, odtiahnutie vozidla Škoda do najbližšej opravovne Škoda a oprava tohto vozidla v opravovni
 • V prípade, že vozidlo nebude opravené v deň jeho pokazenia a vzdialenosť zákazníka od jeho cieľovej alebo domácej adresy bude viac ako 30 km, môž byť zákazníkovi ponúknuté na výber nasledovné služby:
  • náhradná doprava pre celú posádku pokazeného vozidla Škoda
  • zapožičanie náhradného vozidla (najviac však 3 dni)
  • prenocovanie v hoteli pre posádku pokazeného vozidla Škoda a jednu noc (maximálne hotel***)

Náklady na prácu pri oprave vozidla Škoda a použitý material, či už na mieste, alebo v opravovni, si hradí zákazník sám s výnimkou opráv vykonávaných v rámci záručných alebo kulančných podmienok.

Výkony asistenčných činností DZM podľa tejto smernice budú poskytované iba zákazníkovi, ktorý spĺňa súčasne nasledovné podmienky:

 • zúčastňuje sa s vozidlom Škoda pravidelných servisných prehliadok predlžujúcich platnosť DZM (len v autorizovaných servisoch Škoda)
 • v servisnej knižke k vozidlu Škoda nemá záznam, že pri servisnej prehliadke predlžujúcej platnosť DZM odmietol vykonanie nutných opráv vozidla súvisiacich s bezporuchovou a bezpečnou prevádzkou jeho vozidla počas doby do ďalšej servisnej prehliadky

Zaradenie vozidla do systému DZM

Do systému DZM je možné zaradiť nasledovné modely značky Škoda:

Felicia: predané ako nové po 01.01.2000 bez obmedzenia predané ako nové pred 01.01.2000 podľa rozhodnutia majiteľa vozidla
Fabia: od začiatku výroby bez obmedzenia
Octavia Tour: od začiatku výroby bez obmedzenia
Fabia: predané ako nové po 01.01.2000 bez obmedzenia predané ako nové pred 01.01.2000 podľa rozhodnutia majiteľa vozidla
Octavia II: od začiatku výroby bez obmedzenia
Roomster: od začiatku výroby bez obmedzenia
Super B: od začiatku výroby bez obmedzenia

V prípade ďalších informácií o poskytnutí DZM nás neváhajte osloviť.